ASLANLAR KATAGORİ

Çita, Leopar, Aslan ve Avları

Çita, Leopar ve Aslan aynı avın peşindeler. Hayvanlar alemi vahşi hayvanlar, büyük kedilerin mücadelesine, avlarına dair güzel bir belgesel görüntüsü izleyeceğiniz belgesel.  Çitalar tarafından avlanan avı leopar ellerinden alır, leopar avını ağaca taşır,  aslanda payını almak ister. Afrika savanlarında yaşanan yaşam mücadelesi, güçlü olanın yaşadığı yerdesiniz. Aslan belgeseli, çita belgeseli, leopar belgeseli izle.Afrika Tutkusu : Yırtıcı Hayvanlar

Çeşitli Belgesellerden seçme görüntüler ile oluşturulan giriş ile belgesel görüntüleri ve Türkçe olarak sunulan Afrika Belgeseli.  National Geographic tarafından hazırlanan Afrika belgeseli.  Afrikada yanan vahşi anlar, Afrika tutkusu ve yırtıcı hayvanların belgesel görüntüleri. 

Aslanlar: Bufalo Avı

Aslanlar: Bufalo Avı.  Hayvanlar alemi ile ilgili belgeselleri sevenlerin en çok beğendiği sahnelerden, en çok ilgi gören hayvanlardan aslan ve bu aslanların yaptığı avlar ile ilgili belgesel görüntüleri, aslanlar tarafından avlananan bufala görüntülerini izle. Belgesel video görüntüleri izle.


Aslanlar ve Afrikalı Çobanlar

Afrikaya dair güzel görüntülerin yer aldığı BBC belgeselinden kısa görüntüler. Aslanlar ve Afrikalı Çoban Yerlilerin video görüntüleri. Sığırlarını otlatmakta olan Afrika yerlileri ile aslanları konu edinen belgeselden kısa belgesel görüntüleri izle. Afrika ve Aslanlar, Aslan deyince akla Afrika geliyor değilmi?

Marsh Pride: Living on the edge - BBC animals


Aslan, kaplan ve Jaguar Fotoğrafları

Aslan, kaplan ve Jaguar Fotoğrafları. Kaliteli görünüme görünüme sahip fotoğraflarla büyük kediler.  Aslan fotoğrafları, kaplan fotoğrafları, jaguar fotoğrafları. Büyük kediler fotoğrafları. Müzik eşliğinde sunulan yabani, yırtıcı, vahşi ve büyük kedi fotoğraflarının slayt videosunu izle.Aslanlar: Aslan yavruları ile fil yavruları

aslan fil aslan yavru belgesel görüntüleri izle Aslanlar, aslan yavruları, filler, fil yavruları bu belgeselde. Afrika vahşi hayatından büyük kediler günlüğünden video görüntüler. Aslanlar ile yavruları ve filler ile yavrularının belgesel görüntüleri. Aslan yavruları ile fil yavruları arasındaki ilginç diyalog görüntüleri. Vahşi hayatın büyük hayavanları.

Hayvanlar alemi ilginç görüntülerinden video görüntüler. Hayvanlar alemi, Afrika alemi.

Big Cat Diary: Lioness and Cubs


Aslan yavrularının av dersi

aslan yavruları av dersi Harika bir belgesel görüntüsü. Muhakkak izleyin.

Aslanlar ile bufalolar arasında geçen ilginç bir mücadele, aslan yavrularına saldıran bulfalo ve yavrularını korumak için bufaloya saldıran aslan. Aslanlara dair en iyi belgesel görüntülerinden.

Hayvanlar alemine ait bbc belgesellerinden harika belgesel görüntüleri. Büyük kedilerden dişi aslan ve yavruları.

Hunting lessons - Pride - BBC animals


Aslan ile spor ayakkabısı reklamı

aslan ile spor ayakkabısı Hayvanlar ile yapılan pek çok reklam beğeni ile izlenmiştir, izleyeceğiniz videoda bir spor ayakkasıbı reklamı. Aslan gibi bir büyük kedi ile çekilmiş ilginç bir reklam. Tehlike anında erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır derler ya onda biri, – daha hızlı kaçmaktır. İzleyin Afrika yerlileri aslan karşısında nasıl kaçıyor.
Aslan ailesi ve yavruları

aslan belgeselleri National Geographic tarafından hazırlanan belgeselden kısa aslan ailesi ve aslan yavrularının video görüntülerini izleyeceksiniz. Mutlu bir yuvanın, anne, baba ve çocuklardan oluşan güzel ve vahşi bir ailenin yaşamını kısa ve kaliteli görüntüle ile izleyebileceksiniz. National Geographic belgeselleri izle.Belgesel izleyen aslanlar (komik)

 

aslanların belgeseli Belgesel izleyen aslanlar. Aslan belgeseli izleyen aslan ailesi. Dişi aslan televizyonun karşısına geçmiş Aslan belgeseli izlemekte, konu hayvanların çiftleşmesi, içeriye giren erkek aslan dişisinin yanına uzanır, sesizdir. Dişi aslan erkek aslanın dikkatini çiftleşmekte olan aslan görüntülerine çeker, erkek aslanın halini görmelisiniz. (daha fazla…)
Leopar, sırtlan, aslan ve ceylan

leopar çakal aslan Leopar, çakal, sırtlan bu national geographic belgeselinde. Ağaçlara çok iyi tırmanabilen büyük kedi leopar, büyük kedilerin en güçlüsü ve ormanlar kralı lakaplı aslan ve aslanların başına bela yırtıcı sırtlan sürüleri bu belgeselde aynı avın peşindeler. Gece çekilne belgeselde, leopar tarafından avlanan bir ceylan ve bu ceylana ortak olmak isteyen sırtlanlar ve aslanın ilginç beglesel video görüntüleri.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !