YILAN BELGESELİ

Yılanlar

Yılanlar. Yılanların şaşırtıcı özelliklerine değinen bir National Geographic belgesel görüntüsü. Yılanlar belgeseli izle. Belgesel Tv özellikleriyle kısa belgesel görüntüleri. En iyi nationalgeographic belgesellerinden seçme video görüntüler izle.  Yılanlar video görüntüleri izle.


Hayvan dövüşleri: Yılan ve Kırkayak

Hayvan dövüşleri: Yılan ve Kırkayak dövüşü belgesel görüntüleri. İlginç hayvan dövüşleri videoları izleyin. Hayvanlar aleminin ilginç görüntüleri.  Yeni şeylere, ilginç şeylere merak edenler, belgesel severler, belki videolarımızla çok tatmin edemesekde ilginç belgeselleri sitemizde   toplama gayreti içindeyiz. Hayvanlar alemi, sürüngenler dünyası, kırkayak ile yılan karşılaşması


Kobra Yılanları Belgeseli

Kobra yılanları belgeseli. National Geographic tarafından hazırlanan ve yayınlanan kobra yılanları belgeselinde video görüntüler, sürüngenler dünyasının büyük ve korkutucu yılanları olan kobra yılanları üzerine belgesel görüntüleri izle.  Çeşitli yönleri ile kobra yılanı  belgeseli.
Piton Yılanı Tarafından Yutulan Afrikalı Yerli

Çok ilginç bir video izleyeceksiniz. Afrikalı yerli bacağını piton yılanına yem olarak sunuyor, beline kadar piton yılanının yuvasına kadar giriyor ve bekliyor, izleyin ve videosun sonunu bekleyin, piton yılanı Afrika yerlisinin bacağını yutmaya başlıyor ve bu sırada diğer yerliler adamı yuvadan çekiyorlar, inanılması güç, çok ilginç, piton yılanı adamı dizine kadar yutmuş. Çok ilginç bir av, inanılmaz görüntüler.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !